Hadi Yatağan, şehri bayraklarla donat!

Yatağan Demeç Gazetesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 21 Nisan’daki sayısında ücretsiz Türk bayrağı dağıtacak. Demeç Gazetesi’nin başlattığı kampanyayla, gazeteyle birlikte verilen bayrak ve evinizdeki bayraklarla Yatağan kırmızı-beyaz bürünecek.

Hadi Yatağan, şehri bayraklarla donat!

Yatağan Demeç Gazetesi, yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında bu yıl törenlerle kutlanamayacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, kutlamaları eve taşıyor.

21 Nisan Salı günkü sayısında okurlarına Türk bayrağı dağıtacak olan Demeç Gazetesi, okurlarından bayrakları 23 Nisan Perşembe günü pencerelerine asmalarını istiyor. Zor bir dönemden geçen ülkemizin birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç duyduğu bu dönem de, sen de pencerelerini Türk bayraklarıyla donat.

Öte yandan, Yatağan Belediyesi de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 5 bin Türk bayrağı dağıtacak. Ayrıca 23 Nisan akşamı 21.00’da belediyenin anons sistemi üzerinden ilçenin dört bir yanına İstiklal Marşı dinlettirilecek. Belediye Başkanı Mustafa Toksöz de, herkesi 21.00’da balkonlara davet ederek İstiklal Marşı’na eşlik etmeye davet etti.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68