HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİLER

Yatağan Kaymakamlığına vekâlet eden Kavaklıdere Kaymakamı İbrahim Güneş, beraberinde Yatağan Belediye Başkan vekili Tarcan Oğuz, Emniyet Müdürü, J. Komutanı, diğer Daire amirleri ve muhtarlarla Yatağan Halk Eğitimi Merkezi Toplantı salonunda halkın sorunlarını dinledi.

HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİLER

Yatağan Kaymakamlığına vekâlet eden Kavaklıdere Kaymakamı İbrahim Güneş,  beraberinde Yatağan Belediye Başkan vekili Tarcan Oğuz, Emniyet Müdürü, J. Komutanı, diğer Daire amirleri ve muhtarlarla Yatağan Halk Eğitimi Merkezi Toplantı salonunda halkın sorunlarını dinledi.

İbrahim Güneş burada yaptığı konuşmada, Halkımız bize gelip sıkıntılarını söylemeye çekiniyor artık biz halkın ayağına gidiyoruz. Ama bu toplantıları laf olsun diye yapmıyoruz. Her sıkıntıyı not alıp yasalar çerçevesinde takip edip  sonuç almak için yapıyoruz. Valilikte bu toplantıları takip ediyor. Tüm sorunlar ilgili kurumlara bildirilip takip ediliyor. Bazı vatandaşlarımız toplantıdan bir hafta sonra bizim sorun çözülmedi diye geliyor tabi bunun yazışması ver biraz zaman alıyor’ dedi.

Toplantıda, güvenlik, servis, çevre sorunları öne çıkarken  diğer sorunlarda  tek-tek not alındı. 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2017, 18:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96