18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİLER

Yatağan Kaymakamlığına vekâlet eden Kavaklıdere Kaymakamı İbrahim Güneş, beraberinde Yatağan Belediye Başkan vekili Tarcan Oğuz, Emniyet Müdürü, J. Komutanı, diğer Daire amirleri ve muhtarlarla Yatağan Halk Eğitimi Merkezi Toplantı salonunda halkın sorunlarını dinledi.

11 Temmuz 2017 Salı 18:44
Bu haber 315 kez okundu
HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİLER

Yatağan Kaymakamlığına vekâlet eden Kavaklıdere Kaymakamı İbrahim Güneş,  beraberinde Yatağan Belediye Başkan vekili Tarcan Oğuz, Emniyet Müdürü, J. Komutanı, diğer Daire amirleri ve muhtarlarla Yatağan Halk Eğitimi Merkezi Toplantı salonunda halkın sorunlarını dinledi.

İbrahim Güneş burada yaptığı konuşmada, Halkımız bize gelip sıkıntılarını söylemeye çekiniyor artık biz halkın ayağına gidiyoruz. Ama bu toplantıları laf olsun diye yapmıyoruz. Her sıkıntıyı not alıp yasalar çerçevesinde takip edip  sonuç almak için yapıyoruz. Valilikte bu toplantıları takip ediyor. Tüm sorunlar ilgili kurumlara bildirilip takip ediliyor. Bazı vatandaşlarımız toplantıdan bir hafta sonra bizim sorun çözülmedi diye geliyor tabi bunun yazışması ver biraz zaman alıyor’ dedi.

Toplantıda, güvenlik, servis, çevre sorunları öne çıkarken  diğer sorunlarda  tek-tek not alındı. 

Haber Merkezi

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV