HALKTAN ÜCRETSİZ OTOPARK TALEBİ

Yatağan'da yaşanan trafik sorunlarının gazetemiz aracılığıyla gündeme getirilmesinin ardından, talepler gelmeye devam ediyor. Yatağan'ın en önemli trafik sorununu uygunsuz araç parkları olarak yorumlayan bazı vatandaşlar, ücretiz otoparkların soruna çözüm olabileceğini dile getirerek, yetkililerin soruna çözüm bulmasını talep ediyorlar.

HALKTAN ÜCRETSİZ OTOPARK TALEBİ
 Yatağan İnönü Bulvarı Blok Evler Kavşağı ile Karaoğlanoğlu Caddesi'nde yaşanan trafik sorunlarının gazetemiz aracılığıyla gündeme getirilmesinin ardından, taleplerini dile getiren bazı vatandaşlar Yatağan'daki en büyük trafik sorununun uygunsuz araç parkları olduğunu belirterek yetkililerden konuyla ilgili gereken düzenlemelerin  yapılmasını talep ettiler ve ilçede yaşanan otopark eksikliğine dikkat çekerek, Yatağan'da yaşanan park sorununa en iyi çözümün ilçe merkezine yapılan otoparklarla çözüleceğini belirttiler.

Bilindiği üzere özellikle Atatürk ve Cumhuriyet Caddesi üzerinde meydana gelen yoğun araç trafiği sık sık tepkilere neden olurken, Cumhuriyet Caddesi üzerinde hayata geçirilen duba uygulaması da soruna çözüm olamamış, gelen tepkiler üzerine harekete geçen Yatağan Belediyesi duba uygulamasına son vermişti.

Ayrıca Atatürk Caddesi üzerinde meydana gelen trafik yoğunluğunun da sık sık tepkilere neden olduğu bilinirken, son olarak ise Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde yapılan çift taraflı araç parkları bazı talepleri de beraberinde getirdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2013, 19:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER