Hamzeçebi’den “Geçmiş olsun” ziyaretleri

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, yangın felaketinin ardından Yatağan ilçesine gelerek “geçmiş olsun” ziyaretleri gerçekleştirdi.

Hamzeçebi’den “Geçmiş olsun” ziyaretleri

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, Muğla’nın birçok ilçesinde meydana gelen orman yangını felaketinin ardından şehre geldi.

Muğla programına Milas ilçesinden başlayan Hamzaçebi, partisinin Milas Başkanlığı’nın ardından gerçekleştirdiği Milas Belediye Başkanlığı ziyaretinin sonrasında Yatağan’a geldi.

Hamzaçebi’yi, CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, belediye meclisi üyeleri, yönetim kurulu üyeleri ve partililer karşıladı.

Burada açıklamalarda bulunan Hamzaçebi, “Kısa bir süre önce Muğla ve Antalya’da meydana gelen orman yangınları nedeniyle, birçok ilçemiz orman yangınlarına maruz kaldı. Bu yangınlarda büyük orman kayıpları yaşadık ve vatandaşlarımız zarar gördüler. Bütün Türkiye, bu yangınları büyük bir endişeyle izledi. Bu çerçevede, sabah Milas ilçesinden başlamak üzere geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunuyorum. Şimdi de Yatağan Başkanlığımızı ziyaret ettim. İlçe başkanımızın ve yönetiminin şahsında bütün Yatağanlılara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yangın söndürme çalışmaları sırasında canla başla çalışan herkese teşekkür ediyorum. İlçe başkanımızı ve partililerimizi görmekten mutluluk duydum” diye konuştu.

Hamzaçebi, CHP İlçe Başkanlığı’nın ardından Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ü makamında ziyaret ederek, “Geçmiş olsun” dileklerini iletti.

Yatağan programının sona ermesinin ardından Hamzaçebi, Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, CHP İl Başkanlığı ve CHP Menteşe Başkanlığı’nı ziyaret etmek üzere ilçeden ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68