Hasan Haşmet Işık’tan müjdeli haber var!

CHP Yatağan Başkanı Mehmet Kemiksiz, bir süredir yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi gören Yatağan Belediye eski Başkanı Hasan Haşmet Işık’ın durumu hakkında açıklama yaptı.

Hasan Haşmet Işık’tan müjdeli haber var!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yatağan Başkanı Mehmet Kemiksiz, test sonucunun pozitif çıkmasının ardından bir süredir yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi gören ve bu nedenle entübeye alınan Yatağan Belediye eski Başkanı Hasan Haşmet Işık’ın sağlık durumuyla ilgili müjdeli bir haber verdi.

Kemiksiz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kovid-19 testi pozitif çıkan ve bir süredir tedavisi Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devam etmekte olan 1999-2019 yılları arasında Yatağan Belediye Başkanlığımızı yapmış, parti üyemiz Hasan Haşmet Işık, geçtiğimiz cumartesi itibariyle uyandırılmış ve entübe halden çıkarılmıştır. Bilinci açık olan Hasan Haşmet Işık’ın genel sağlık durumu iyiye gitmektedir. Tüm sevenlerine geçmiş olsun dileklerimizi iletir, kendisine acil şifalar dileriz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68