Hastane bahçesinde, hastanelik oldu

CHP’nin Yatağan Belediye Başkan Aday Adaylarından Muammer Özdemir, ziyaret için gittiği Yatağan Devlet Hastanesi’nin bahçesinde düşerek ayağını kırdı. Özdemir’in yardımına kendisi gibi CHP’den Belediye Başkan Aday Adayı olan rakibi ve aynı zamanda adaşı olan Muammer Bahçeli koştu.

Hastane bahçesinde, hastanelik oldu
 Olay Salı günü öğlen saatlerinde Yatağan Devlet Hastanesi bahçesinde meydana geldi. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın adaylık açıklaması için yola çıkan ve Devlet Hastanesi’ndeki bir ziyaret için hastaneye uğrayan CHP Yatağan Belediye Başkan Aday Adayı Muammer Özdemir, hastaneden ayrılacağı sırada düşerek ayağını kırdı. Acı içerisinde yerde kıvranan Özdemir’in yardımına o sırada yanında bulunan ve aynı zamanda adaşı olan rakibi Muammer Bahçeli koştu. Rakibini alarak polikliniğe taşıyan Bahçeli, Özdemir’in gerekli tedavisini yaptırdıktan sonra da yanından ayrılmayarak rakibini tekerlekli sandalyeyle taşıdı.

Başından geçen üzücü olayı anlatan Muammer Özdemir, “gözemi geldi ne bilemiyorum ama koltuğa erken oturduk, gerçi bu tekerlekli ama olsun” diyerek espri yapıp rakibine de kendisine yardımcı olduğu için teşekkür etti ve yaşadıklarının Yatağan siyasetine örnek olması gerektiğini söyledi.

Demeç Gazetesi olarak bizde Sayın Özdemir’e geçmiş olsun diyor acil şifalar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2013, 20:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER