Hayırsever Mehmet Nuri Göçen anıldı

Kavaklıdere ilçesinde okul ve cami yaptıran hayırsever Mehmet Nuri Göçen için ölüm yıldönümünde mevlit okutuldu. Etkinliğe katılan Muğla Valisi Esengül Civelek, Kavaklıdere’de bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Hayırsever Mehmet Nuri Göçen anıldı
 Muğla Valisi Esengül Civelek, Kavaklıdere ilçesinde Okul ve Cami yaptıran Hayırsever Mehmet Nuri Göçen’in vefatının sene-i devriyesi nedeniyle Kavaklıdere Merkez Ayşe Göçen Camii’ndeki mevlit programına katıldı ve akabinde hayırsever tarafından yaptırılan Sadık Göçen Anadolu Lisesinde incelemelerde bulundu.

Eski Devlet Bakanlarından Işılay Saygın’ın da katıldığı programlarda Vali Esengül Civelek’e, Kavaklıdere Kaymakam Vekili Hayrettin Çiçek, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hasan Arslan, İl Müftüsü Abdurrahman Koçak eşlik etti.

Civelek, hayırsever Mehmet Nuri Göçen’in eşi Müzeyyen, oğlu Mustafa ve Hamdi ile kızı Naile Göçen Çukurova ile Sadık Göçen Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulundu.

Sadık Göçen Anadolu Lisesinde Vali Civelek ve beraberindeki heyet sınıfları dolaşarak öğrencilerle bir araya geldi. Okul müdürü Osman Çelikdemir’den ve öğretmenlerden okul hakkında bilgi alan Vali Civelek, Okulun kamera sistemini de kontrol ederek okul güvenliği kapsamında alınan tedbirleri inceledi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2017, 07:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner47