Hayrettin Çiçek, Yatağan’a veda etti

Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Trabzon’un Of ilçesine atanması nedeniyle ilçeden ayrıldı. Çiçek’in ilçedeki vedalaşma programları, duygusal anlara sahne oldu.

Hayrettin Çiçek, Yatağan’a veda etti

Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek’in Trabzon’un Of ilçesine kaymakam olarak atanması nedeniyle Yatağan ilçesinde vedalaşma programı düzenlendi.

Günün ilk vedalaşma programı, Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonuyla Bozüyük Mahallesi’ndeki Pınarbaşı Tesislerinde gerçekleştirildi. Buradaki programda, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Alemdar ve şube müdürleri ile ilçedeki tüm okulların müdürleri, Çiçek ile vedalaştı. Programda, Çiçek’in doğum günü nedeniyle pasta da kesildi. Alemdar ve Fatih Ortaokulu Müdürü Abdullah Yılmaz, Çiçek’e hediye sundular.

Günün ikinci programı ise, mesai bitiminde Hükümet Konağı önünde düzenlendi.

Hükümet Konağı personelleri ile ilçedeki daire amirlerinin katılımıyla düzenlenen vedalaşma programında konuşan Çiçek, “Yatağan’da görev yapmaktan ve sizlerle birlikte mesaimi geçirmekten dolayı çok mutlu oldum. Burada çok güzel günlerimiz geçti. Başarılı çalışmalara imza attık. Yatağanlılara ve buradaki çalışma arkadaşlarıma kapım her zaman açıktır. Hakkınızı helal ediniz, benden yana hakkım hepinize helal olsun” dedi.

İlçedeki son vedalaşma programı ise, yine Bozüyük Mahallesi’ndeki Pınarbaşı Tesislerinde gerçekleştirildi.

Buradaki organizasyona, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, daire amirleri ve siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Programın sonunda, Belediye Başkanı Toksöz, İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Stratonikeia ve Lagina Kazı Başkanı Prof. Dr. Bilal Söğüt tarafından Çiçek’e hediyeler sunuldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68