“Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak”

AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz beraberinde İlçe Başkanı Osman Koç ve Belediye Meclis Üyesi adayları ile Çarşamba pazarında pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. “Yetti gari Toksöz, Yatağan’ı kurtar” diyerek kendisine seslenen vatandaşlara, “30 Mart’tan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Yatağanımızı ve köylerimizi ayağa kaldıracağız, söz veriyoruz insanlarımızın beklentilerinin çok üstünde projelerle geliyoruz” dedi.

“Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak”
 AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Köy ve beldelerdeki seçim çalışmalarını sürdüren Toksöz, dün Çarşamba pazarında ekibi ile birlikte halkın nabzını tuttu. Halktan gelen yoğun ilgi karşısında memnuniyetini dile getiren Toksöz, vatandaşların Yatağanda hiçbir hizmet göremediğini ve Yatağanı yönetenlerin ilçenin kalkınması için bu güne kadar hiçbir proje geliştirmediklerini belirterek, “biz Yatağanlıyız, yaparız. İlçemizin ve köylerimizin geleceğini kurtaracağız ve Yatağanı en az 3 Bin üniversite öğrencisinin kazandırıldığı, musluklarından güvenle su içilebildiği, yollarında yürünüp, yağmur yağdığında afet bölgesine dönen bir ilçe değil, modern ve yaşanabilir bir kent yapacağız. Köylerimizin tüm sorunları ortada, Yatağana 15 yıldır bir çivi bile çakmayan zihniyetin 39 köy ve 5 beldenin birleşmesiyle nüfusu 50 Bini bulan Yatağana hizmet etme şansları ve imkânları yoktur. Artık Yatağan kalkınacak, genelin gücünü, yerele, ilçemize ve köylerimize taşımaya kararlıyız. Görüyoruz ki halkımızda bu kararı çoktan vermiş, sözümüz söz, Yatağan köyleri ile birlikte bambaşka bir şehir olacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2014, 18:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
pentaa
pentaa - 6 yıl Önce

ak partiye ak parti için değil mustafa toksoz için oyumu vericem...hem kişilik olarak hemde proje adami olarak oyum onundur...

sempatizan
sempatizan - 6 yıl Önce

Kurtar bizi CHP zihniyetinden baskanim chpli olarak AKP te oy vericem hizmet hizmet istiyoruz

ak48
ak48 - 6 yıl Önce

başkanım kurtar bizi artık bu chp zihniyetinden. yatağan hizmet görsün artık. 20 yıl önceki yatağandan kurtar bizi başkanım

Özgür Zeybek
Özgür Zeybek - 6 yıl Önce

3. dönemdi̇r yatağan ayni yatağan deği̇şsi̇n artik çocuklarimiza,gençleri̇meze, y karşi atağanimiza karşi değişsin

Özgür Zeybek
Özgür Zeybek - 6 yıl Önce

3. dönemdi̇r yatağan ayni yatağan deği̇şsi̇n artik çocuklarimiza,gençleri̇meze, y karşi atağanimiza karşi değişsin

Gül çiçek
Gül çiçek - 6 yıl Önce

dürüst, sağlam kişilikli,tahsilli yatağana hizmet, projeler sunacak kişiye oy verelim. gözünüzü açın artık yatağanlılar.

gungor kurt
gungor kurt - 6 yıl Önce

benim kiraciyi evden cikarsin 10 tane oy ona

bolat
bolat - 6 yıl Önce

evet proje adami olara oyum onundur akp te oy veriçem


SIRADAKİ HABER