Hijyen Eğitimi Sona Erdi

Yatağan Halk Eğitim Merkezi ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi işbirliğiyle verilen gıda ile temas eden madde ve malzeme üretimi hijyen eğitimi sona erdi.

Hijyen Eğitimi Sona Erdi
 Gıda ile temas eden madde ve malzeme üretimi hijyen eğitimini tamamlamayarak sertifika almayanlar için cezai işlemlerin gerçekleşmesi üzerine ilginin giderek arttığı eğitimler, sona erdi.

Yatağan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Yatağan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi işbirliğiyle Usta Öğretici Gülümser Şahin tarafından verilen eğitimlerin sona ermesi nedeniyle son eğitime Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Çırpan ve Müdür Yardımcısı Mehmet Kesmen de katıldı.

Eğitim sırasında konuşan Çırpan, şarküteri, bakkal, market, kuaför, gıda imalathaneleri, kantin gibi yerlerde çalışan aşçı, pastacı, kuaför ve garson gibi çalışanların bu eğitimi alarak sertifikalarını almaları gerektiğini vurguladı. Eğitimin sona ermesi nedeniyle başarılı kursiyerleri tebrik eden Çırpan, yeniden açılacak olan eğitimlere kaydını yaptırmak isteyenlerin müdürlüğe müracaatta bulunabileceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2014, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68