Hür-Tur bundan sonra Petrol Ofisi olarak hizmet verecek

Yatağan’da faaliyet gösteren PetroTürk yakıt bayiliğini yapan Hür-Tur Petrol, bundan sonra Petrol Ofisi yakıt bayiliği olarak hizmet verecek.

Hür-Tur bundan sonra Petrol Ofisi olarak hizmet verecek
 Açıldığı günden beri PetroTürk yakıt bayiliğini sürdüren Hür-Tur Petrol, aldığı karar doğrultusunda PetroTürk bayiliğinden vazgeçerek Petrol Ofisi’nin bayiliğini aldı.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan İşletme Sahibi Turgut Avcı, “5 yıl önce ticareti yapmayı düşündüğümüzde, Türkiye’de faaliyet gösteren tüm petrol firmaları bayilik için bizlere başvurmuştu. Görüşmeler neticesinde PetroTürk ile anlaşmaya vardıydık. PetroTürk ile 5 yılı tamamlanması üzerine, Muğla-Yatağan istikameti üzerindeki Petrol Ofisi’ne yoğun talepten dolayı Yatağan-Muğla istikametindeki petrol istasyonumuzu da Petrol Ofisi’nin bayiliğini yapmaya karar verdik. 5 yıldan bugüne kadar müşterilerimiz için tüm yakıtlarda indirimli satış yaptık. Yatağan’ın ihtiyacı olan bin 500 kişilik 500 araç park yeriyle kır düğün yeri, 5 yıldızlı otel değerinde ilçenin ihtiyacını giderecek hotel, 300 kişilik restaurant, modern müşteri dinlenme yerimizle Hür-Tur Dinlenme Tesisleri ismiyle hizmetin en iysini verdik. Rakipsiz olarak vermeye devam edileceği taahhüdümüzdür” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2014, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68