“Huzur içinde bir seçim süreci diliyorum”

Yatağan Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Hasan Haşmet Işık dün gazetemizi ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Işık; “Yerel seçimlere yaklaşık bir buçuk ay kaldı. Bu süreçte ve sonrasında huzur dolu bir ortam olmasını diliyorum” dedi.

“Huzur içinde bir seçim süreci diliyorum”
 Geçtiğimiz hafta sonu toplanan Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Parti Meclisi tarafından Yatağan Belediye Başkan Adayı olarak atanan Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık seçim çalışmaları kapsamında gazetemizi ziyaret etti.  Gazetemize ziyareti sırasında konuşan Başkan Işık; “Şuan için üç aday olarak yarışacağımız yerel seçimlere yaklaşık 1 buçuk ay kaldı.  Gerek bu seçim süreci öncesinde gerekse sonrasında huzur dolu bir ortam olmasını diliyorum. Bugüne kadar olduğu gibi, önümüzdeki Yerel Seçimler'de de; İlçemizde birlik, kardeşlik, dostluk içinde bir seçim süreci yaşanmasını istiyoruz. Herkes yapacağı çalışmaları anlatmalı, kişisel özel yaşamı ile ilgili konulara girilmemelidir. Tüm adaylara seçimlerde başarılar diliyorum” dedi. Başkan Işık ziyaret sırasında gazetemizde bulunan Bozarmut Belediye Başkanı Dursun Karşılan’dan da destek isteyerek; “Beldelerimiz artık Yatağan’a bağlı birer mahalle haline geliyor. Bizim için Akyol Mahallesi neyse Bozarmut’ta aynıdır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir ayrım ya da siyasi parti gözetmeksizin hizmet yapacağız. Bozarmut 30 Mart seçimlerinin ardından ilçemizin bir mahallesi durumuna geliyor. Bu nedenle Bozarmut’un Bozarmutlu seçmenlerimizin de oylarına talibim” şeklinde konuştu.

Bozarmut Beldiye Başkanı Dursun Karşıalan 30 Mart yerel seçimlerinde Başkan Işık’a başarılar diledi.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2014, 09:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hidayet Öztürk
Hidayet Öztürk - 6 yıl Önce

geçen günkü haberde başkan için "muhabirimiz engelledi" yorumu ve ağaç kesti eleştirileri vardı. şimdi de gazeteye gelmiş ve seçim sohbeti yapılıyor. sorulmadı mı böyle bir şeyi neden yaptınız başkan, diye...

gokilkim48
gokilkim48 - 6 yıl Önce

Haşmet başkan yatağan merkezine hizmet veremezken birde beldelere hizmet götürecek yandı valla millet. Seçim vaadlerinde neler var sayın başkanın hiç dinleme fırsatım olmadı.

SIRADAKİ HABER