İFTAR ÇADIRINA ALIÅžTIK

İFTAR ÇADIRINA ALIÅžTIK

İFTAR ÇADIRINA ALIÅžTIK

Yatağan Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen iftar çadırına hayli ilgi var. İftar çadırına ilginin olması, gerek Yatağan Belediyesi ve gerekse yemeğe katkı yapan hayırsever kişilerce sevinçle karşılanıyor.

Yatağan Belediyesi tarafından bu yıl üçüncü defa açılan iftar çadırı, Ramazan ayının birinci gününde hizmete girmişti. İftar yemeklerinin giderleri, İlçemizin hayırsever iş adamları ve meslek kuruluşları tarafından karşılanıyor. Ramazan ayı sonuna kadar yemek vermeyi üstlenen çıkmaması durumunda, iftar yemeği Yatağan Belediyesi tarafından verilecek. 

iftar yemeğine gelen vatandaşlara tabldot tabağı dağıtırken gördüğümüz Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık; “Bu yıl üçüncü kez düzenlenen iftar çadırına, halkımızın ilgi göstermesine çok sevindik. İsteyen vatandaşımız gelip burada iftarını açıyor, isteyen vatandaşımız da, getirdiği kapla yemeğini evine götürüyor.

Kimse utanmasın, çekinmesin; ben hem yemeğe iştirak eden vatandaşlarımıza, hem de bu masrafları karşılayan tüm hayırseverlere çok teşekkür ediyorum” dedi...

Geçtiğimiz akşam iftar yemeğini üstlenen 20 Nolu Taşıma Kooperatifi Başkanı H. Hüseyin Bozok ve yönetim kurulu üyeleri de iftar yemeğine katıldılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68