İftar sofrası bu yıl da kuruluyor

Ramazan ayı nedeniyle Yatağan Belediyesi tarafından kurulan iftar sofrası bugün (pazartesi) açılıyor.

İftar sofrası bu yıl da kuruluyor
 On bir ayın sultanı' olarak bilinen, yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyeye çıktığı mübarek Ramazan Ayı cumartesi günü başladı. Yatağan Belediyesi de daha önce olduğu gibi bu yılda iftar sofrası kurarak her gün 750 kişinin iftarını açmasını sağlayacak.

 

Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, yaptığı açıklamada; “Yatağan Belediyesi olarak birkaç yıldır iftar sofrası kuruyoruz. Bundan büyük mutluluk duyuyoruz. İftar yemeklerimizin büyük bir bölümü ilçemizin işadamları ve meslek örgütlerinin katkılarıyla hazırlanmaktadır. Şu ana kadar çok sayıda işadamı iftar yemeği vermek için müracaatını yaptı. Gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı hepsine çok teşekkür ediyorum. Kalan kısmı da belediyemiz tarafından karşılanacaktır. Yatağan Belediyesi Çok Amaçlı Belediye Salonu’nda pazartesi günü itibarıyla iftar sofrası kurulacak. İftar sofrasına tüm halkımız davetlidir. Halkımız iftarını açabilir veya evine yemek götürebilir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2014, 17:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 7 yıl Önce

akp den farkınızı söyleyin. maşallah iftar da kömür dağıtımında onlardan çok öndesiniz.

haydar
haydar - 7 yıl Önce

artık birde laiklikten bahsedersiniz. adında "din" olan bir c.başkanı adayıda buldunuz. üstelikte babası atatürk devrimlerinden mısıra kaçmış kahire doğumlu adayda buldunuz. sırada hac var olsa gerek. ekmel bey suud kırallığından size hac rezervesi yaptırır

SIRADAKİ HABER

banner68