İftar Sofrasına Alıştık

İftar Sofrasına Alıştık

İftar Sofrasına Alıştık

Yatağan Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıllarda kurulan iftar sofrasına ilgi olup olmayacağı merak ediliyordu. Artık düzenli olarak her Ramazan kurulan Ramazan sofrasına halkımız alıştı. Bu yıl da Ramazan sofrasına büyük ilgi var.

Yatağan Belediyesi tarafından açılan iftar sofrası, Ramazan Ayı'nın birinci gününde hizmet vermeye başlamıştı. İlk günden itibaren iftar sofrasına ilgi olması, hem Belediye'yi hem de bu hizmete katkıda bulunan firma ve sivil toplum kuruluşlarını sevindirdi.

İftar yemeklerinin giderleri, ilçemizin hayırsever iş adamları ve meslek kuruluşları tarafından karşılanıyor. Ramazan Ayı sonuna kadar yemek vermeyi üstlenen çıkmaması durumunda, iftar yemeği Yatağan Belediyesi tarafından verilecek.

İftar yemeğine gelen vatandaşlara tabldot dağıtılırken gördüğümüz Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık; “iftar sofrasına, halkımızın ilgi göstermesine çok sevin-dik. İsteyen vatandaşımız gelip, burada iftarını açabilir, iste-yen vatandaşımız da, getirdiği kapla yemeğini evine götürebilir. Kimse utanmasın, çekinmesin; ben hem yemeğe iştirak eden vatandaşlarımıza, hem de bu masrafları karşılayan tüm hayırseverlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90