İFTARA MİSAFİR VAR

AK Parti Yatağan İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri gerçekleştirilen ziyaretler ile halkın iftar sofralarına konuk oluyor.

İFTARA MİSAFİR VAR
 Ramazan ayı nedeniyle Yatağan'da düzenlediği 3 bin kişilik iftar yemeğiyle gündeme gelen AK Parti Yatağan İlçe Teşkilatı, söz konusu iftar etkinliğinin ardından halkın iftar sofralarına konuk olmaya başladı.

AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri ve teşkilat yöneticileri tarafından gerçekleştirilen iftar ziyaretleri hakkında bilgi veren İlçe Başkanı Mustafa Toksöz; “Mübarek Ramazan ayı nedeniyle her fırsatta halkımızla bir araya gelmeye çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde düzenlediğimiz iftar yemeğine katılımın yoğun olması mutluluk verici. Oluşturulan programla halkımızın iftar sofralarına konuk olmaya başladık. Amacımız Ramazan ayının getirdiği huzur ortamında halkımızla bir araya gelmek ve gerçekleştirilen sohbetlerle onların sıkıntılarına ortak olarak çözüm arayışı içinde olmak. Benzer ziyaretlerimiz Ramazan ayı boyunca devam edecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2013, 19:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
ozan
ozan - 6 yıl Önce

kanlı sofralarda ramazan orucu açmak ne güzel müslümanlıktır, kızmanın manası yok 5 genci öldüren partinin ilçe teşkilatının sofrasıda manası yok.

SIRADAKİ HABER