İftarda Yangınla Mücadele Zirvesi

Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü Turgut Bölge Şefliği’nin Zeytinköy’de düzenlediği iftar etkinliğine orman yangınlarıyla mücadele konusu damga vurdu.

İftarda Yangınla Mücadele Zirvesi
 Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü Turgut Bölge Şefliği Perşembe akşamı Zeytinköy’de düzenlediği iftarla bölgeyi bir araya topladı.

Yatağan Orman İşletme Müdürü H. Hakan Zeybek ev sahipliğinde Turgut Bölge Şefi Fatih Özcan ve ekibi tarafından düzenlenen organizasyona; Müdür Yardımcısı Bekir Doğan Demir, diğer bölge şefleri, muhtarlar ve Zeytinköy Arazöz Ekibi ile Turgut Şefliği çalışanları katıldı.

Etkinlikte konuşan Yatağan Orman İşletme Müdürü H. Hakan Zeybek; “Öncelikle organizasyonun düzenlenmesinde büyük emeği geçen Turgut Bölge Şefimiz Fatih Özcan ve ekibine teşekkür ediyoruz. Ayrıca, bütün muhtarlarımızın ve yetkililerin aramızda olması da mutluluk verici.

İçinde bulunduğumuz yangın sezonunda bugün aramızda bulunan  herkese büyük görev düşüyor.

Şu ana kadar yangınlara müdahalede gayet olumlu sonuçlar aldığımızı söyleyebilirim. Tabiî ki bunda, muhtarlarımızın ve halkımızın da büyük katkısı var.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yangınlara karşı hep beraber mücadele etmek ve orman varlığımızı korumak istiyoruz. Aramıza katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2013, 19:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER