İki Altın Bir Bronz Madalya İle Döndüler

Bencik Beldesi'nde Dr. Ejder Sözen yönetiminde çalışmalarını sürdüren Muğlaspor Okçuluk Takımı Geçen hafta Antalya'da düzenlenen Açıkalan Türkiye Kupası'na 5 sporcu ile katıldı. Takımın turnuvadan 2 altın 1 bronz madalya ile dönmesi Beldede, Yatağan'da ve Muğla'da büyük sevinçle karşılandı.

İki Altın Bir Bronz Madalya İle Döndüler
 Muğlaspor Okçuluk Takımı'nın geçtiğimiz hafta Antalya'da düzenlenen Açıkalan Türkiye Kupası'ndan 2 altın 1 bronz madalya ile dönmesi Beldede, Yatağan'da ve Muğla'da büyük sevinçle karşılandı.  Turnuvadan, Emircan Haney ve Ayşe Nur Orman altın madalya ile dönerken Tuğba Çaylı da bronz madalya ile döndü.

Okçuluk Antrenörü Dr. Ejder Sözen, “Bir buçuk yıl önce 1 sporcu ile başladığımız çalışmalar çok verimli geçti. Bu süreçte birçok başarıya imza atınca çalışma şevkimiz arttı. Artık hedef büyüttük. Takımımız Antalya'dan 2 altın 1 bronz madalya ile döndü. Bütün bu çalışmalarımızda bizlere büyük destek olan, Sayın kaymakamımız, Bencik Belediye Başkanımız, Asmer Mermer, Muğlaspor ve Yatağan'daki eczanelere çok teşekkür ediyoruz. Elde edilen başarı çok büyüktür, sporcularımı yürekten kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Öte Yandan Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri, Yatağan Esnaf Odası Başkanı da, dün Bencikte sporcular tebrik ederek maddi manevi destek olma sözü verdiler.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2012, 21:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95