İki Başkan Bir Araya Geldi

Turgut Beldesi’nin yeni belediye hizmet binasına taşınmasının ardından, Yeşilbağcılar’ın CHP’li Belediye Başkanı Ertaf Cicili, AK Partili Salih Özen’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

İki Başkan Bir Araya Geldi
 Turgut Belediyesi’nin tadilatı tamamlanan yeni hizmet binasına geçmesinin ardından, Yeşilbağcılar Belediye Başkanı Ertaf Cicili ve Turgut Belediye Başkanı Salih Özen gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretinde bir araya geldi.

Ziyaret sırasında CHP’li Ertaf Cicili’ye Yeşilbağcılar Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Ali Kurt da eşlik ederken, AK Partili Salih Özen gerçekleştirilen ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Hiçbir siyasi parti ayrımı yapmadan ortak hizmet anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Ertaf Cicili; “Yeşilbağcılar Belediyesi olarak zor bir süreçten geçtik. İstimlak sürecini en doğru şekilde tamamladığımızı düşünüyoruz. Bu süre zarfında hizmetlerimizi tarafsız olarak hayata geçirmeye çalıştık. Ancak beldemizin yanı sıra komşu belde ve yerleşim birimlerine yapılan yatırımlar da bizleri mutlu eder. Bu kapsamda Turgut Beldesi’nde yürütülen çalışmaları da yakından takip ediyoruz. Son olarak Turgut Belediyesi’nin hizmet binası kapsamlı bir tadilattan geçirilerek modern şekilde hizmet vermeye başladı. Hem hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak, hem de fikir alışverişi yapmak için sayın Salih Özen ile bir araya geldik. Misafirperver tavrı nedeniyle kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Turgut Belediye Başkanı Salih Özen ise daha modern ve ihtiyaçlara cevap veren bir belediye binasında hizmet vermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek; “Öncelikle Yeşilbağcılar Belediye Başkanı Ertaf Cicili ve ekibine gerçekleştirilen ziyaret nedeniyle teşekkür ediyoruz. Komşu beldeler olarak her zaman birbirimizin yardımına hazır olmalıyız. Bu konuda Ertaf Cicili ile gereken diyalogları kurabiliyor olmamız sevindirici” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2013, 18:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER