İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Yatağan’da yapıldı

Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu toplantısı, Yatağan Ziraat Odası’nın evsahipliğinde yapıldı.

İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Yatağan’da yapıldı
 Muğla Ziraat Odaları İl Koodinasyon Kurulu toplantısı Çarşamba günü Yatağan Ziraat Odası Toplantı Salonu’nda yapıldı. Muğla Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baştuğ Baştuğ başkanlığında yapıldı. Toplantıya Muğla ilçelerinde bulunan ziraat odası başkanları katıldı.

Muğla Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu Başkanı ve Muğla Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baştuğ, açılış konuşmasında il merkezi ve ilçelerdeki odaların üç ayda bir olan toplantısının bu dönem Yatağan’da yapıldığı belirterek çiftçilerin sorunlarına çözüm bulmak için yapılan toplantıya katılan ilçe ziraat odası başkanlarına teşekkür etti.

Toplantıya katılan başkanlar; “Odamız üyesi çiftçilerimizin ve odalarımızın sorunlarına çözüm yolları arıyoruz. Toplantıda alınan kararlar ve belirlenen sorunlar, genel merkezimize rapor halinde iletilecek” şeklinde konuştular.

Toplantıda alınan kararlar roplar haline getirilerek, Ziraat Odaları Genel Merkezi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na ve ilçe ziraat odalarına gönderilerek sonraki toplantıya kadar çözüm bulunması için çalışma yapılıyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2014, 18:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68