İlçe Koordinasyon Kurulu Toplandı

İlçe Koordinasyon Kurulu Toplandı

İlçe Koordinasyon Kurulu Toplandı

İlçe Koordinasyon Kurulu, dün, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Toplantı Salonu,nda, Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven başkanlığında toplandı. Toplantıda, ilçe gündeminde olan her konu masaya yatırıldı.

Saat 11.00,de Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven başkanlığında başlayan toplantıya, Garnizon Komutanı Göksel Söylemez, Yatağan Belediye Başkan Vekili Tarcan Oğuz, İl Genel Meclis üyeleri Mustafa Åžahbaz, Eyüp Katırcı, daire amirleri, belde belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven yaptığı konuşmada; “2012 yılının bu ilk İlçe Koordinasyon Kurulu toplantısına hoş geldiniz. Bu toplantıda, muhtarlarımızın sorunlarını dinleyeceğiz. Daire amirlerimiz de sizlere bilgi verecekler. Baktığımızda 2011 yılı hayli verimli geçti.  Köylerimizde içme suyu, parke taşı, elektrik, telefon gibi sorunlar aza indirgendi.  Okullarımızdan gelen talepleri giderdik. Bu güne kadar parke taşından faydalanamayan 14 köyümüze de bu yıl parke taşı sağlayacağız.  Köylerde halkımızın daha huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşaması içine gerekiyorsa yapacağız” dedi.

Daha sonra tek tek söz alan Garnizon Komutanı, belediye başkanları, İl Genel Meclis üyeleri,  daire amirleri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, bünyelerinde yaptıkları çalışmaları anlattılar. Yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında geniş bilgi sundular.

 Köy ve mahalle muhtarları da, söz alarak dilek ve taleplerini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96