İlçe Müftüsü Yılmaz Fethiye’den Konuştu

Muğla İl Müftülüğü’nün her ay farklı bir ilçede düzenlediği ‘İlçe Müftüleri Toplantıları’nın bu ay ki ayağı Fethiye’de düzenlendi. Toplantı sonrası konuşan Yatağan Müftüsü Şahabettin Yılmaz, toplantıların il geneline yayılmasının önemine vurgu yaparak; “Yaz Kuran Kursları öncesi verimliliği artırmak ve Ramazan Ayı öncesi iletişimi güçlendirmek adına önemli konular görüşüldü ” dedi.

İlçe Müftüsü Yılmaz Fethiye’den Konuştu
 Her ay farklı bir ilçede yapılan ‘İlçe Müftüleri Toplantıları’nın,  Haziran 2013 ayağı Muğla İl Müftüsü Hasan Başiş başkanlığında, tüm İlçe Müftülerinin de katılımıyla Fethiye’de yapıldı. Toplantının ev sahipliğini Fethiye İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu yaparken, Muğla İl Müftüsü Hasan Başiş’in başkanlığında İl Müftü Yardımcısı Kazım Aşlık, Muğla İl Müftü Yardımcısı Zekeriya Çelik ve 11 İlçe Müftüsünün katılımıyla gerçekleşen toplantıda; “2013 Yılı Yaz Kur’an Kurslarında Verimliliğin Arttırılması” ve “2013 yılı Ramazan Ayı Öncesi Yapılması Gerekenler” gibi konular ele alındı. 
Toplantı, Muğla İl Müftüsü Hasan Başiş’in ve Fethiye İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’nun tüm İlçe Müftülerine ve personeline teşekkür etmesi ve çalışmalarında başarılar dilemesiyle sona erdi. 
Toplantı sonrasında gazetemize konuşan Yatağan Müftüsü Şahabettin Yılmaz;  “Yaz Kur’an Kursları öncesi verimliliği arttırmak, yaklaşmakta olan Ramazan Ayı Hizmetlerinin daha etkin olmasını sağlamak, İl Müftülüğü ile İlçe Müftülükleri arasındaki iletişimi güçlendirmek, yürütülen işlerde birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla her ay farklı ilçelerde yapılan İlçe Müftüleri toplantısı bu ay Fethiye ilçesinde gerçekleştirildi” dedi ve toplantıda gündeme getirilen konuların Yatağan için de önemli olduğunu belirterek; “İlçe müftüleri toplantısı fikir alıverişi yapılabilmesi ve eksiklerimizin görülebilmesi için büyük önem arz ediyor. Toplantıda önemli konular görüşüldü. Bilindiği üzere Yaz Kuran kursları başlıyor. Ayrıca mübarek Ramazan Ayı da yaklaştı. Bu nedenle toplantıda gündeme getirilen konuları Yatağan için en iyi şekilde değerlendireceğiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2013, 20:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER