İlçe Tarım, Çiftçiler Günü’nü kutladı

Yatağan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle bir etkinlik düzenledi.

İlçe Tarım, Çiftçiler Günü’nü kutladı
Yatağan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle hizmet binasındaki toplantı salonunda bir etkinlik düzenledi.

Kutlama programında konuşan İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsmail Hakkı Yüksel, tüm çiftçilerin Dünya Çiftçiler Gününü kutladı.

Yüksel, çiftçilere daha iyi hizmet verebilmek için çaba sarf ettiklerini belirterek, “Çiftçilerimizin kazancını arttırabilmek amacımız yapmaya çalıştığımız olay bu. Bu zamana kadar bizi hizmetlerimizi hükümet binamızda ki büromuzda sürdürmeye çalışıyorduk. Hemen hemen hepiniz mutlaka gelmişsinizdir. Ne koşullarda çalıştığımızı ne kadar sıkıntılı olduğumuzu bir odada 3,4 kişinin ayrı ayrı hizmet vermeye çalıştığını ve aynı anda vatandaş gelip hizmet almaya çalıştığında ne kadar büyük sıkıntılar ile uğraştığımızı sizler biliyorsunuz. Burada ki amacımız bu durumdan vatandaşlarımızı kurtarabilmek. Geldiğinde stresli değil güler yüzlü hizmet almasını sağlayabilmek. Allah devletimizi, milletimize zeval vermesin bize bu konuda destek oldular” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner47