İlk halı saha Gökpınar’a yapılacak

Yatağan Belediyesi ile Spor Toto Teşkilat Başkanlığı arasında imzalanan protokol çerçevesinde ilk etapta üç mahalleye kazandırılacak halı sahaların ilkinin Gökpınar Mahallesi’ne yapılacağı bildirildi.

İlk halı saha Gökpınar’a yapılacak

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Belediye Başkan yardımcıları İsmail Kaya ve Ahmet Yunus Tuna, Belediye Meclisi üyeleri ile Yatağan ilçesinin Gökpınar Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalle sakinlerinin taleplerini dinlemek amacıyla düzenlenen toplantıya, Gökpınarlı iş adamlarından Turgut Avcı’nın yanı sıra çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Toplantıda konuşan Toksöz, “Göreve geldiğimiz günden itibaren yoğun mesai harcayarak elimizdeki imkanlardan maksimum seviyede faydalanmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda ilçe merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerimizin de ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Gökpınar Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımızın talepleri bizim için çok önemlidir. Bu talepleri yerine getireceğiz inşallah. Geçtiğimiz günlerde Spor Toto Başkanlığı ile yaptığımız protokol çerçevesinde ilçeye kazandıracağımız üç halı sahadan ilkini Gökpınar Mahallesi’ne yapılacağının müjdesini de buradan veriyorum. Halı sahanın mahallemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68