İnönü Bulvarı yeniden bakanlık gündeminde

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ün Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaretinde İnönü Bulvarı gündeme geldi.

İnönü Bulvarı yeniden bakanlık gündeminde

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, beraberinde AK Parti Muğla milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti.

Muğla genelinde bakanlığın öncelik bekleyen yatırımların talep edildiği toplantıda gündem, Toksöz’ün seçim öncesindeki en büyük vaatlerinden biri olan İnönü Bulvarı oldu.

Toksöz, ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, İnönü Bulvarı’nda kısa süre içerisinde önemli gelişmelerin olacağını, Bakan Karaismailoğlu’nun da gereken desteği sağlayacağının sözünü verdiğini belirterek, “Kıymetli milletvekillerimiz Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ederek ilçemizde hayata geçirilecek olan İnönü Bulvarı 2 km’lik geçiş güzergahı düzenlemesi ile ilimiz genelinde ulaştırma, altyapı, haberleşme ve denizcilik konusunda öncelik bekleyen yatırım taleplerini ilettik. Bakanımıza ve milletvekillerimize ilimize destekleri dolayısıyla hemşerilerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68