İNTERMOB’a Yatağan’dan yoğun ilgi

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen İNTERMOB Mobilya Yan Sanayi Aksesuarları, Orman Ürünleri Ve Ahşap Teknolojisi Fuarı, Yatağan’dan yoğun ilgi gördü.

İNTERMOB’a Yatağan’dan yoğun ilgi
 Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinin en son modellerinin yanı sıra mobilya yan sanayi firmalarının ürün ve hizmetlerini sergilediği, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturan İNTERMOB Mobilya Yan Sanayi Aksesuarları, Orman Ürünleri Ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’nda Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.(TÜYAP) Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.

Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinden katılımcıların olduğu fuara, Yatağan’dan yoğun ilgi gösterilirken, fuara gidenlerin arasında mobilya üreticileri, mobilya öğretmenleri ve öğrencileri de yer aldı.

Yatağan’da faaliyet gösteren Art Kapak firması, yaklaşık 40 kişiden oluşan METEM Mobilya ve İç Mekan Tasarımı bölümü öğretmenleri ve öğrencileri ile Yatağan’daki mobilya üreticilerini, TÜYAP’a gönderdi.

Art Kapak işletmecisi Mustafa Kale, muhabirimize yaptığı açıklamada, İNTERMOB Mobilya Yan Sanayi Aksesuarları, Orman Ürünleri Ve Ahşap Teknolojisi Fuarı öğrencilere ve mobilya üreticilerine yeni ufuklar kazandıracağına inandığını söyledi. Kale, fuara giden öğrencilerin son sınıf öğrencisi olduğunu belirterek, bu gezinin bir nevi teknik bir gezi olduğunu kaydetti.

İNTERMOB Mobilya Yan Sanayi Aksesuarları, Orman Ürünleri Ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’na mobilya üreticilerini gönderen bir diğer firma ise Yücel Orman Ürünleri ve Yıldız Mobilya oldu.

Yıldız Mobilya işletmecisi Ali Özdemir, 40 kişilik bir heyetle TÜYAP’a giderek, mobilya sektöründeki gelişmeleri yerinde inceleyeceklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2016, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95