İRBEÇ: “TÜM SORUNLAR MECLİS,TE ÇÖZÜLMELİ”

İRBEÇ: “TÜM SORUNLAR MECLİS,TE ÇÖZÜLMELİ”

İRBEÇ: “TÜM SORUNLAR MECLİS,TE ÇÖZÜLMELİ”

Yatağan MHP İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, İlçe Başkanı Servet Göka ve Başkan yardımcısı Yılmaz Karamersin ile görüşen MHP Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç; “Tüm sorunlar Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde çözülmelidir. MHP'nin en hassas tuttuğu konu, vatanın bütünlüğü ve birliğidir” dedi.

Yaz sezonunda yol üzerindeki MHP Teşkilatlarına mutlaka uğradığını belirten, MHP Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, Yatağan MHP İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, İlçe Başkanı Servet Göka ve Başkan yardımcısı Yılmaz Karamersin ile bir süre sohbet etti. 

Yusuf Ziya İrbeç, yaptığı açıklamada; “Tatil döneminde Altalya'da kalıyorum, ancak MHP olarak her İlde Milletvekilimiz olmadığı için, diğer İllere de gidip Teşkilatları ziyaret ediyoruz. Sorunları varsa onları dinliyor, istişare ediyoruz. Bilindiği üzere, toplam 52 kişiyiz. MHP olarak temel hedefimiz, vatanın bölünmez bütünlüğü ve birliğidir. Meclis'te ayrıca ekonomik ve sosyal politikalar üreteceğiz. Tüm sorunlar Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde çözülmelidir. MHP'nin en hassas tuttuğu konu, vatanın bütünlüğü ve birliğidir. Sorunların çözümünde olumlu rol oynayacağız” dedi. 

Yatağan MHP İlçe Başkanı Servet Göka; “Sayın Vekilimize bu nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Sık sık ziyaretlerini bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68