İş Bankası Yeni “Bayram Kredisi” Veriyor

İş Bankası Yeni “Bayram Kredisi” Veriyor

İş Bankası Yeni “Bayram Kredisi” Veriyor

Bayram nedeniyle yine kesenin ağzını açmaya başlayan Bankalar, yeni kredilerini müşterilerine sunmaya başladılar.

Bu yıl elini daha çabuk tutan İş Bankası, 29 Ağustos 2011 Pazartesi gününe kadar geçerli olmak kaydıyla, yeni düşük faizli ve yeni para miktarları ile kredi vermeye başladı.

Azami kredi tutarı 30.000 TL ve azami taksit süresi 60 aya kadar olan yeni kredilerde “kefil ön şartı” da aranmıyor.

Ayrıca, “Maksimum İhtiyaç Paketi” kapsamına giren müşterilerinin kredi kartlarına, 12 Ekim 2011 tarihinde geçerli fatura talimatı ve açık “Tüketici Kredisi” olması şartıyla, 50 TL MaxsiPuan yüklüyorlar. Bu kredilerde, hem masraf/faiz indirimi ve hem de MaxsiPuan kazanma imkânı da bulunuyor.

İş Bankası Yatağan Åžubesi Müdürü Yemliha Yıldırım; “Bayrama az bir süre kaldı. Biz müşterilerimizin bu en kutsal ve sevinçli günlerinde parasız ve çaresiz kalmalarını, kimseye avuç açmalarını istemiyoruz. Bunu önlemek maksadıyla, bu yeni ve düşük faizli kredileri halkımıza veriyoruz. Lüzum görmedikçe, kimseden kefil filân da istemiyoruz. Daha fazla bilgi için, vatandaşlarımız lütfen İş Bankası Åžubemize uğrayıp, bizzat bizden de bilgi ve rakamları alabilirler. Unutmayınız ki, 29 Ağustos Pazartesi günü bu süre bitiyor, biraz çabuk davransınlar, paralarını bir an evvel alsınlar ve ihtiyaçlarını gidersinler” dedi...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68