banner80

Işık: “Seçim zamanı bile bu kadar terlemedim”

A2 Ehliyet Sınavı’na giren Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, sınav etaplarını tamamladıktan sonra yaptığı açıklamada, seçim sürecinde bile bu kadar zorlanmadığını belirtti.

Işık: “Seçim zamanı bile bu kadar terlemedim”
 Nisan dönemi ehliyet kurslarına, A2 ehliyet almak üzere katılan Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, eğitimlerin sona ermesi üzerine cumartesi günü düzenlenen sınava katıldı. Motosiklet sürücü kıyafetlerini giyen Başkan Işık, Nevraz Şimşek ve İsmail Şen’den oluşan komisyon önünde sınavda zorlu anlar yaşadı.

Sınavın sona ermesiyle muhabirimize açıklamalarda bulunan Başkan Işık, sınav etapları sırasında zorlandığını ama başarıyla tamamladığına inandığını söyledi. Işık; “Engin Sürücü Kursu’nun başarılı usta öğreticileriyle, ehliyet sınavı için iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Bugün de sınavımızı başarıyla verdik. Etaplar sırasında bayağı bir zorlandım. Hatta seçim zamanı bile bu kadar terlememiştim. Engin Sürücü Kursu işletmecilerine ve usta öğreticilerine teşekkür eder, sınav komisyonuna başarılar dilerim” dedi.

Başkan Işık’ın, iyi geçen bir eğitimin ardından A2 ehliyet sınavına girmeye hak kazandığını belirten Engin Sürücü Kursu işletmecileri ve usta öğreticileri, sınav sırasında göstermiş olduğu başarıdan dolayı Başkan Işık’ı kutladı.

Başkan Işık’ın sınavı başarıyla tamamladığı öğrenildi. 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2014, 19:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
gokilkim48
gokilkim48 - 7 yıl Önce

Yataganda bisiklet motosiklet yollari varya başkan rahat rahat gezer artık

SIRADAKİ HABER

banner68