22 Temmuz 2018 Pazar

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

İsim değişikliğinin ardından kendilerini tanıttılar

Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği, aldığı kararla ismini Yatağan Eğitim Kültür ve Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği olarak değiştirdi. İsim değişikliğinin ardından belirlenen yeni yönetim, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek’i makamında ziyaret etti.

03 Kasım 2017 Cuma 09:00
Bu haber 618 kez okundu
İsim değişikliğinin ardından kendilerini tanıttılar

 Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği, aldığı kararla ismini Yatağan Eğitim Kültür ve Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği olarak değiştirdi. İsim değişikliğinin yanı sıra yönetim kurulunda da değişikliklerin yapıldığı dernek, tanıtım çalışmalarını ziyaretlerle sürdürüyor.

Yatağan Eğitim Kültür ve Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Erbil Şener ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Dernek ve çalışmaları hakkında Çiçek’e bilgi veren Şener, yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Şener, Yatağan’a ve eğitime verdiği destekten dolayı Kaymakam Çiçek’e teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Çiçek ise, Yatağan Eğitim Kültür ve Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği’nin tıpkı Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği dönemindeki gibi başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını söyledi.

Şener ve beraberindekiler, daha sonra Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Şirin Celep’i makamında ziyaret etti.

 

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV