İsmail Baykal partililerle bir araya geldi

AK Parti Yatağan İlçe Teşkilatı, Muğla Milletvekili Aday Adayı İsmail Baykal’ın verdiği kahvaltıda buluştu. Baykal, kahvaltıda yaptığı konuşmada, sadece milletvekilliğine değil, bakanlığa da aday olduğunu söyledi.

İsmail Baykal partililerle bir araya geldi
 Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltı etkinliğine AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile partililer katıldı.

Kahvaltı sonrasında konuşan Gümrük Müşaviri Baykal, 2007 ve 2011 yıllarındaki genel seçimlerde yine AK Parti’den Muğla milletvekili aday adayı olduğunu hatırlatarak, gümrük müşavirliğinin yanı sıra Muğla Eğitim Çevre Koruma ve Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığı, Ege İlleri Platformu Dönem Başkanlığı ve Eşbaşkanlığı görevlerinde bulunduğunu söyledi.

Muğla’yı karış karış bildiğini söyleyen Baykal, “1992 yılında Ankara’da kurulmuş olan Muğla halkına hizmet veren Muğla Eğitim Çevre Koruma ve Dayanışma Vakfı’nın 2007’den bu yana başkanıyım. 30 yıldır bölgemden kopmadan çalışan birisiyim. Vakıflardaki çalışmalarımızda özellikle Muğla’yı nasıl geliştirebiliriz, nasıl güzelleştirebiliriz konusunu ele alarak yaklaşık 250 civarındaki bürokratlarımızla birlikte ne zaman bir talep gelse her türlü talebi gerçekleştire bilecek bir güce sahibiz” şeklinde konuştu.

Kendisinin bütün bakanlıklarla teması olduğunu kaydeden Baykal, kendisinin milletvekili seçilmesi durumunda Muğla’ya bir bakanlık alacağına inandığını belirterek, kendisini destekleyenlere teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2015, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68