İşte MHP Yatağan’ın ilk ilçe başkan adayı

Serkan Uzun, MHP Yatağan İlçe Başkanlığı’nın 28 Aralık tarihinde yapacağı ilçe kongresinde ilçe başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

İşte MHP Yatağan’ın ilk ilçe başkan adayı
 MHP Yatağan İlçe Başkanlığı’nın 28 Aralık Pazar günü yapacağı İlçe Kongresi’ne 24 gün kala, Serkan Uzun ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Parti binasında, Başkan Yardımcısı Murat Safçı ve partililerin katılımıyla düzenlenen basın açıklamasına, İlçe Başkanı Servet Göka’nın kızının doğum yapması nedeniyle katılamadığı öğrenildi.

Adaylık açıklamasını parti binasında yapmasına vesile olduğu için il ve ilçe başkanı ile yönetim kurulu üyeleriyle, adaylık açıklama toplantısına katılan herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Uzun, “Yaklaşık 3 aydır devam eden istişarelerden sonra bugün burada huzurlarınızda gururla adaylığımı açıklıyorum. Bu süreçte görüş ve düşünceleriyle bana yön veren tüm parti büyüklerime ve dostlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

İlçe başkanlığına seçildiği takdirde, makamının getirdiği sorumluluğun çok ağır olduğunu ve kendisini neyin beklediğini çok iyi bildiğini belirten Uzun, şöyle konuştu:

“Seçim gününe kadar yapacağım çalışmalarla tekrar sizlerin karşısına çıkıp ayrıntılarıyla neleri hedeflediğimizi anlatacağım. Hepinizden desteklerinizi bekliyor, kongremizin öncelikle vatanımıza ve milletimize ardından MHP’ye hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Hepinizi en derin sevgi ve saygılarımla selamlıyor Allah'a emanet ediyorum. Ne mutlu Türk'üm diyene.”

Uzun, ayrıca yeniden torun sahibi olan mevcut İlçe Başkanı Servet Göka’ya hayırlı olsun dileklerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2014, 09:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
osman  bozkurt
osman bozkurt - 7 yıl Önce

genç birarkadaşımızın mhp adaylığından menmunoluz

SIRADAKİ HABER

banner68