İYİ Parti İl Başkanı'ndan Yatağan çıkarması

İYİ Parti Muğla Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, il kongresinde yeniden başkan seçilmesinin ardından Yatağan'a gelerek partililerle buluştu. Şekerdağ, daha sonra esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşların sorunlarını dinledi.

İYİ Parti İl Başkanı'ndan Yatağan çıkarması

İYİ Parti Muğla Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, Yatağan'a gelerek partisinin ilçe başkanlığını ziyaret etti. Burada İlçe Başkanı Sadet Kocasarı, yönetim kurulu üyeleri ve partililerle buluşan Şekerdağ, fikir alışverişi gerçekleştirdi.
Daha sonra beraberindeki partililerle esnaf ziyareti düzenleyen Şekerdağ, esnafların ve vatandaşların sorunlarını dinledi.
Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Şekerdağ, "Genel Başkanımız Meral Akşener'in 'Millet bizi çağırıyor' parolasıyla gerçekleştirdiği ikinci olağan kurultayımızın ardından sahalara indik. Bu kapsamda teşkilatlarımız, esnaflarmız ve vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bu görüşmelerde, ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik durumu, çiftçinin, köylünün, işçinin, esnafın ve işsizin yaşadığı sorunları dinliyoruz ve bu doğrultuda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Aldığımız notlarla vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini genel merkezimize bildiriyoruz. Bizler sürekli sahadayız ve vatandaşlarımızın yanındayız. Onların mağduriyetlerini dile getirmek için buradayız. İnşallah en kısa süre içerisinde İYİ Parti iktidarıyla bu sorunlara çözüm getireceğiz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68