İyi Parti Muğla İl Başkanlığı Alo Üye Hattı Dönemini Başlattı

İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, “Alo Üye Hattı” hizmetini faaliyete geçirdiklerini duyurdu. Akmeşe, “Buradaki amacımız, vatandaşımız bize gelemiyor ise, biz vatandaşa gidelim. Sorunlarını dinleyelim, bölgesindeki ihtiyaçları görelim istedik” dedi.

İyi Parti Muğla İl Başkanlığı Alo Üye Hattı Dönemini Başlattı


İYİ Parti Muğla İl Başkanlığı, alo üye hattı dönemini başlattı. Parti binasına gelemeyen vatandaşları telefonla üye yapacaklarını söyleyen İl Başkanı Akmeşe, “Tek telefon hattı ile ilçelerdeki tüm arkadaşlarımızı yönlendirerek İYİ partiye üye olmak isteyen vatandaşlarımıza bu hizmeti vereceğiz” dedi.

İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:

“Vatandaşlarımız işinde gücünde ekmek peşinde, ya da köyünden, mahallesinden ilçe ve il teşkilatlarımıza gelemiyor, vasıta bulamıyor. Bizde yeni hizmetimiz olan Alo Üye hattını hizmete aldık. Burada amacımız vatandaşımız bize gelemiyor ise, biz vatandaşa gidelim. Sorunlarını dinleyelim, bölgesindeki ihtiyaçları görelim istedik. Tek telefon hattı ile ilçelerdeki tüm arkadaşlarımızı yönlendirerek, İYİ partiye üye olmak isteyen vatandaşlarımıza bu hizmeti vereceğiz.”

ADALET İÇİN İKTİDARA KOŞAN BİR PARTİYİZ

Muğla’da İYİ partiye büyük bir ilgi olduğunu söyleyen Akmeşe, “Kurulduğumuzdan çok kısa bir süre sonra seçime girmemize rağmen büyük bir başarı yakalayan İYİ parti geçtiğimiz günlerde 4. yılını kutladı ve salonlara sığmadık. Genel Başkanımızın Meral Akşener’in yeni dönem için açıkladığı Ömer’in yolunda Atatürk’ün izinde Adalet için İktidara koşan bir partiyiz. Muğla’da sadece sağ kesim değil Makul’de buluşan tüm vatandaşlarımızın partisiyiz. İlk seçimde Muğla’da birinci parti olmak için sürekli vatandaşlarımızla iç içe olacağız. Bize gelen bilgiler ve üye artışımız, konuştuğumuz vatandaşlar birinci parti olabileceğimiz inancını güçlendiriyor” dedi.

Gülcan Uslu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68