Jandarma Komutanı Ocak’a yemekli veda

Yatağan Jandarma Komutanı Binbaşı Engin Ocak’ın Mardin’in Kızıltepe ilçesine atanması nedeniyle Yatağan Kaymakamlığı tarafından veda yemeği düzenlendi.

Jandarma Komutanı Ocak’a yemekli veda

Yatağan Jandarma Komutanı Binbaşı Engin Ocak’ın Mardin’in Kızıltepe ilçesindeki Jandarma Komando Taburu’na atanmasından dolayı Yatağan Kaymakamlığı tarafından Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Maden Direktörlüğü Sosyal Tesislerinde veda yemeği düzenlendi.

Yemeğe, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kaya, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Kerim Bender, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Ermiş, daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile jandarma personelleri katıldı.

Burada konuşan Kaymakam Çiçek, Ocak’a yeni görev yerinde başarılar dileyerek, “İlçe Jandarma Komutanlığı görevini layıkıyla yerine getiren Engin Ocak’tan ben razıyım. İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kendisi, görevini sonuçlandırmak için büyük bir çaba harcayan biriydi. İlçemizde başarılı işlere imza attı. İnşallah yeni görev yerinde de bu başarılarını artırarak sürdürür ve daha sonra yeniden buralara döner” dedi.

Ocak ise, kendisi için düzenlenen veda yemeği nedeniyle Kaymakam Çiçek ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederken, “Yaklaşık 4 yıl önce Yatağan’da göreve başladım. Görev süremin sona ermesi nedeniyle yeni görevime atandım. Bu süreç içerisinde başta kaymakamımız olmak üzere bizlere destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir 4 yıl geçirdim. Yatağanlılara her zaman kapım açıktır. İnşallah fırsat buldukça buradaki dostlarımızla yeniden bir araya geleceğiz” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER