22 Haziran 2018 Cuma

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Jandarmadan “Huzur” projesi

Yatağan Jandarma Komutanlığı, “Huzurlu Trafik, Huzurlu Hayat, Huzurlu Eğitim Projesi” ile sorumluluk alanındaki huzuru artırmayı hedefliyor

15 Aralık 2017 Cuma 08:53
Bu haber 830 kez okundu
Jandarmadan “Huzur” projesi

 Yatağan Jandarma Komutanlığı tarafından hazırlanan “Huzurlu Trafik, Huzurlu Hayat, Huzurlu Eğitim Projesi” tanıtıldı.

Proje kapsamında, İlçe Jandarma Komutanlığı’nın sorumluluk alanındaki, taşıt sürücülerinin çevreyi rahatsız etmesini ve motosikletlerin oluşturduğu gürültü kirliliğini engellemek, farkındalık yaratmak, okullarda eğitimler düzenlemek ve vatandaşları bilgilendirmek yer alırken, ekipler tarafından çalışmalara başlandı.

Öte yandan, İlçe Jandarma Komutanlığı trafik ekiplerince, değişen okul servis yönetmeliği kapsamında ilçedeki okul servis şoförlerine eğitim verildi.

Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Enerji Direktörlüğü Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen eğitime, Yatağan Şoförler, Otomobilciler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Köklü, Yatağan SS 20 Nolu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Tugay Yaka ve sürücüler katıldı.

Trafik ekipleri, eğitimde okul taşıtlarında aranacak şartlar, taşımacılar ile ilgili esaslar ve okul servis araçlarında çalışanlarda aranacak şartlar hakkında bilgiler verdi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV