Jandarmadan savcıya yemekli veda

Yatağan Jandarma Komutanlığı, önümüzdeki günlerde yeni görev yerine atanacak olan Cumhuriyet Savcısı Muhammed Yıldız için veda yemeği düzenledi.

Jandarmadan savcıya yemekli veda
 Yatağan Jandarma Komutanlığı, yeni görev yeri önümüzdeki günlerde açıklanacak Cumhuriyet Savcısı Muhammed Yıldız için Pınarbaşı Restoran’da veda yemeği düzenledi.

Yemeğe, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Cumhuriyet Başsavcısı Arda Deveci, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Engin Ocak ve jandarma ekipleri katıldı.

Birlikte yenen yemeğin ardından İlçe Jandarma Komutanı Ocak tarafından, ilçedeki başarılı çalışmalarından dolayı Cumhuriyet Savcısı Yıldız’a plaket sunuldu.

Burada konuşan Cumhuriyet Savcısı Yıldız, kendisi için böyle bir etkinlik düzenlenmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, yemeği düzenleyenlere ve yemeğe katılanlara teşekkür etti.

Yaklaşık 2,5 yıldır Yatağan’da görev yaptığını belirten Yıldız, “Yatağan’daki görev sürem boyunca, birlikte güzel ve zor günler geçirdik. Bizden yana sizlere hakkımız helal olsun, sizler de haklarınız helal edin” dedi.

Atama bekleyen Yıldız’ın yeni görev yerinin önümüzdeki günlerde açıklanacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2017, 00:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96