Jandarmadan Yeni Doğanlara Ziyaret

Yatağan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kamil Kıspet, Jandarma Teşkilatı’nın 175. kuruluş yıldönümü nedeniyle yeni doğan çocuklara hediye verildi.

Jandarmadan Yeni Doğanlara Ziyaret
 Yatağan İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından, 14 Haziran 1839 tarihinde kurulan teşkilatın 175. yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde Yatağan Devlet Hastanesi’nde dünyaya gelen Gizem-Nuri Kaya çiftçinin oğulları Yiğit Alperen Kaya ve Canan-Cihan Bulut çiftinin oğulları Efekan Bulut’a üzerinde “Jandarma 175 Yaşında” yazılı kıyafet hediye edildi.

14 Haziran'da doğan çocukların ailelerini ziyaret eden Yatağan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kamil Kıspet, bir süre sohbet ederek mutluluklarını paylaştı. Kıspet, emniyet, asayiş huzur ve güvenliğin temsilcisi olan jandarma teşkilatının bir kanun ordusu olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu:

“Jandarma teşkilatımızın 14 Haziran 1839 yılında kurulması münasebetiyle bizler 14 Haziran'da yeni doğan çocukların aileleriyle birlikte bu mutluluğu paylaşmak istedik. Bizler de ailelerin mutluluğunu hep beraber paylaşmak için buradayız."

Kıspet, ayrıca yeni doğan servisinde çalışan sağlık personeline ve hastanede tedavi gören hastaları da ziyaret ederek çiçek verdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2014, 22:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
selim tasdemir
selim tasdemir - 8 yıl Önce

Komutanim sen bu isi biliyon sana yakisan da bu

SIRADAKİ HABER

banner68