21 Haziran 2018 Perşembe

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Jandarmaya araç takviyesi

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından Muğla Jandarma Komutanlığı emrine, tam donanımlı 10 yeni devriye aracı takviyesi yapıldı. Muğla jandarması envanterine giren bu araçlardan birisi de Yatağan’da görevlendirildi.

10 Ekim 2017 Salı 08:55
Bu haber 500 kez okundu
Jandarmaya araç takviyesi

 Muğla Jandarma Komutanlığı’ndan yapılan yazılı basın açıklamasında, İl Jandarma Komutanlığı araç envanterine yeni giren araçlar hakkında bilgilere yer verildi.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Muğla Jandarma Komutanlığı ve bağlı birlikleri, sorumluluk bölgesi içinde günün her saatinde, her türlü hava ve arazi şartlarında, halkın huzur ve güveni ile suçların işlenmesinin önlenmesine karşı emniyet ve asayişin teminine yönelik çalışmalarına hassasiyetle devam etmektedir. Bu kapsamda, vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması, kaçakçılığın men ve takibi ile emniyet asayiş hizmetlerinin daha etkin bir şekilde yürütülmesi maksadıyla, Jandarma Genel Komutanlığı tarafından,  Muğla İl Jandarma Komutanlığına tam donanımlı 10 adet devriye müdahale aracı minibüsü tertip edilmiştir. Muğla Jandarma Komutanlığı, bünyesine katılan modern ve donanımlı araçlarıyla, Muğla halkının huzur ve güveni ile suçların önlenmesine yönelik, etkili ve kaliteli kolluk hizmeti üretmeye devam edecektir” ifadelerine yer verildi.

Edinilen bilgilere göre, envantere giren yeni araçlardan birisinin de Yatağan Jandarma Komutanlığı Merkez Karakol Komutanlığı’nda görevlendirildiği öğrenildi. İlçe Jandarma Komutanlığı’na teslim edilen araçların, hizmet vermeye başladığı öğrenildi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV