Jandarmayı alarma geçirdi

Turgut Beldesi'nde yaklaşık 24 saattir kendisinden haber alınamayan 11 yaşındaki kü-çük çocuk ailesine korku dolu anlar yaşatırken jandarma ekiplerini de alarma geçirdi.

Jandarmayı alarma geçirdi
 Geçtiğimiz Cumartesi günü evden ayrılan ve bir daha kendi-sinden haber alınamayan 11 yaşındaki S. isimli minik kendisini sevenleri korkuttu. Akşam saatleri olmasına rağmen evine dönme-yen 11 yaşındaki S. ailesi tarafın-dan arkadaşları ve komşularında arandı ancak sonuç alınamadı. Bunun üzerine gece saat 03.00'a kadar çocuğunu arayan baba tüm aramalara karşın sonuç alamayınca sabah saatlerinde durumu Turgut Jandarma Komutanlığı'na bildirdi ve yardım istedi. Yatağan Jandarma Komutanlığı Muğla İl Jandarma Komutanlığı ile irtibata geçerek Asayiş Şube Müdürlüğü İz Takip Köpek Timi'ni göreve çağırdı.
Turgut Beldesi'nde ailenin yaşadığı eve gelerek koku örnekler alan Eser ile Hanım isimli İz Takip Köpeklerinin arama çalışmalarına başlayacağı sırada Minik S. evine sadece 50 metre uzaklıkta saklandığı tarladaki barakadan çıkarak ailesinin yanına geldi. Minik S'nin geceyi bu tarladaki barakada geçirdiği ve korktuğu için evine dönemediği öğrenilirken ailenin yakınları rahat bir nefes aldı. Minik S. daha sonra jandarma nezaretinde sağlık kontrolünden geçirildi ve ailesine teslim edildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2013, 20:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER