Kahvehane ve Çay Ocağı İşleten Esnaflara Hijyen Semineri

Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından 8 Ekim Salı günü ilçemizde Kahvehane ve Çay Ocağı İşleten Esnaflara yönelik hijyen semineri düzenleniyor.

Kahvehane ve Çay Ocağı İşleten Esnaflara Hijyen Semineri
 Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından yazılı olarak yapılan açıklamada Yatağan’da faaliyet gösteren kahvehane ve çayocağı işleten esnaflara yönelik hijyen kursu açılacağı duyuruldu. Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu adına yapılan açıklamada; “Esnaflarımızın, halkımıza daha iyi ve daha hijyenik hizmet sunmaları ve kendilerini yenileyip geliştirmeleri amacıyla 8 EKİM 2013 Salı günü saat 14.00’da Odamız Toplantı Salonunda Tarım İlçe Müdürlüğü ve Çevre Sağlığı tarafından Kahvehane ve Çay ocağı İşleten esnaflarımıza Hijyen konulu seminer verilecektir. Seminere katılan esnaflarımıza belge verilecek olup, bu belgeler daha sonra denetimlerde istenecektir. Esnaflarımızın bu seminere katılmaları ileriki zamanlarda olacak denetimlerde mağdur olmamaları için kendi yararlarına olacaktır.

Kahvehane ve Çay ocağı işleten esnaflarımızın tümünü seminere bekliyoruz. Konu hakkında bilgi almak isteyen esnaflarımız odamızın 5725766 no’lu telefonunu arayarak bilgi alabilirler” deniliyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2013, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68