Kanaryalardan Sosyal Proje

Muğla Fenerbahçeliler Derneği’nin düzenlediği yemeğe Kurucu Başkan Ömer Savran’ın konuşması damga vurdu. Savran, “Ben sandık başına üzerimde Fenerbahçe forması ile gideceğim, kime oy verdiğimi kimse bilmeyecek ama kime vermediğimi herkes bilecek” dedi.

Kanaryalardan Sosyal Proje
 Muğla Fenerbahçeliler Derneği tarafından Muğla CNS Tesisleri’nde düzenlenen dayanışma yemeğinden elde edilen gelirle Muğla Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi Kapalı Spor Salonu yapımını gerçekleştirdi.

 

“Hep Birlikte El Ele” projesiyle, Muğla Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi Kapalı Spor Salonu’nun yapımını sağlamayı amaçlayan Muğla Fenerbahçeliler Derneği, cumartesi günü Muğla CNS Tesisleri’nde dayanışma yemeği düzenledi. Yemekte elde edilen gelirler ise Muğla Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi Kapalı Spor Salonu için harcanacak.

Yatağan’dan çok sayıda Fenerbahçe taraftarının da katıldığı yemeğe; AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mansur Harmandar, CHP Menteşe Belediye Başkan Adayı Bahattin Gümüş, AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Mestan Yayman, dernek üyeleri ve davetliler katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Muğla Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Kurtuluş Akpolat, “Bizler Fenerbahçeliler olarak büyük bir camiayız. Takımlarımıza destek olmanın yanında toplum yaşamında da etkin rol oynuyoruz. Sosyal projelere verdiğimiz önem ortadadır. Yaptığımız çalışma ile Muğla Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi Kapalı Spor Salonu’nu hazırladık. Bundan sonrada sosyal projelerimiz devam edecek ”dedi.

Başkan Akpolat’ın ardından kürsüye gelen Muğla Fenerbahçeliler Derneği Kurucu Başkanı Ömer Savran yaptığı konuşma ile geceye damgasını vurdu. Savran, “Bizler Türkiye’de 25 milyonluk bir camiayız. Siyasi konuşmak istemiyorum ama herkes şunu mutlaka bilmeli; ben sandık başına üzerimde Fenerbahçe forması ile gideceğim, kime oy verdiğimi kimse bilmeyecek ama kime vermediğimi herkes bilecek” dedi.

Gece, sık sık Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım lehine yapılan tezahüratlar ve marşlarla geç saatlere kadar devam etti.      

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2014, 20:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER