Kar Maden’e fuarda yoğun ilgi

Yatağan ilçesinde ürettiği siyah mermer ile Kar Maden, 22. Marble Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı’nda yer aldı. Karaöz Black adlı mermerle Kar Maden, fuarın en dikkat çeken stantlarından biri oldu.

Kar Maden’e fuarda yoğun ilgi
 Kar Maden’in Yatağan’da ürettiği siyah mermer ile 22. Marble Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı’nda yoğun ilgi gördü.

Kar Maden yetkilisi Emre Karaöz, “Karaöz Black ismiyle fuarda sergilediğimiz rengi ve desenleriyle dünyada tek olan mermerimize, geçen sene olduğu gibi bu sene de hem yurtiçinden hem de yurtdışından özellikle Uzakdoğu ülkelerinden yoğun talep geldi” diye konuştu.

Fuarın ikinci gününden itibaren yabancı müşterileri ocağa götürdüklerini aktaran Karaöz, “Verona fuarında tanışma fırsatı bulduğumuz İtalyan müşterilerimizle bu fuarda somut anlaşmalar yaptık. Fuarlar yeni pazarlara açılmada çok önemli, hali hazırda satış gerçekleştirdiğimiz Çin pazarının yanı sıra Hindistan, Kanada, Malezya ve Libya pazarlarına da bu fuarda erişme şansı bulduk. Artan talebi karşılamak için de fuarda makina üreticileri ile görüşmelerde bulunduk” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2016, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68