KARABIYIK ARACI OLDU 18 MİNİK MUTLU

Kavaklıdere'de bulunan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evlerinde yaşayan 18 çocuğa İl Genel Meclisi Üyesi Saffet Karabıyık'ın girişimleri sonucunda birer bisiklet hediye edildi.

KARABIYIK ARACI OLDU 18 MİNİK MUTLU
 AK Partili İl Genel Meclis Üyesi Saffet Karabıyık'ın yaptığı girişimler sonunda Kavaklıdere'de Sevgi Evlerinde kalan miniklere birer bisiklet hediye edildi. Salı günü Cumhuriyet Mahallesi'ndeki Sevgi Evine gelen İl Genel Meclis Üyesi Saffet Karabıyık, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Kariptaş ve Bodrum A.Ş. temsilcisi Şükrü Evkuran çocuklarla bir araya geldi. Çocuklarla sohbet ettikten sonra onlara hediyelerini veren İl Genel Meclis Üyesi Saffet Karabıyık, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Kariptaş ve Bodrum A.Ş. temsilcisi Şükrü Evkuran'a çocuklar teşekkür etti.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Kariptaş çocuklara “sizlere elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız. Sizlere bu bisikletleri almak için uğraşan ve girişimlerde bulunan İl Genel Meclis Üyesi Saffet Karabıyık'a, bisikletlerin alınmasını sağlayan Bodrum A.Ş.'ye ve temsilcisi Şükrü Evkuran'a teşekkür ederim” dedi. Bisikletlerin alınmasını sağlayan İl Genel Meclis Üyesi Saffet Karabıyık ise “Sizleri böyle görmek bizi mutlu ediyor. Sizler için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Bisikletleri alan Bodrum A.Ş.'ye ve buraya kadar gelen temsilcisi Şükrü Evkuran'a teşekkür ederim. Güle güle ve dikkatli kullanın” diye konuştu.

Sevinçleri görülmeye değer olan çocuklar teşekkürlerini dile getirirken, çekildikleri hatıra fotoğrafı sonrasında da hemen bisikletlerine binip gönüllerince eğlendiler.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2013, 18:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER