Karakuş Ekibinden Gövde Gösterisi

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası’nda (MUTSO) bugün yapılacak olan seçimler öncesi Perşembe akşamı düzenlenen kokteylde üyeleriyle buluşan MUTSO Güçbirliği Hareketi gövde gösterisi yaptı. Kokteyl sırasında konuşan MUTSO Meclis Başkanı Hilmi Giresun meclis başkanlığına tekrar aday olmayacağını belirtse de, Bülent Karakuş ve ekibinin tekrar göreve geleceğine inandıklarının altını çizdi.

Karakuş Ekibinden Gövde Gösterisi
 Muğla Ticaret ve Sanayi Odası’nda bugün yapılacak seçimler öncesi heyecan devam ederken, Bülent Karakuş liderliğindeki Güçbirliği Hareketi Perşembe akşamı Muğla CNS Tesisleri’nde düzenlenen kokteylde gövde gösterisi yaptı.

MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş ev sahipliğinde düzenlenen kokteyle oda üyelerinin yanı sıra; AK Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özden, Vali Yardımcısı Mestan Yayman, Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, Muğla İl Genel Meclis Başkanı Cemal Gürpınar, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve pek çok davetli katıldı.

Kokteylde katılımcılara seslenen MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş görev süresi boyunca yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek; “Öncelikle bizleri yalnız bırakmayarak aramıza katılan herkese teşekkür ediyoruz. Uzun bir maratonu geride bıraktık. Odamızı yeni hizmet binamıza kavuşturmanın mutluluğunu yaşadığımızı belirtmek istiyorum. Hayata geçirdiğimiz pek çok proje var ve pek çoğunu da seçimlerin ardından hayata geçirmek istiyoruz. Karya yolunun hizmete açılması bizler için çok önemliydi ve bu hedefimize ulaştık.  Amacımız organize sanayi bölgesi projemizi de tamamlayarak hizmete açılmasını sağlamak. Koltuk için değil, yarım kalan projelerimizi tamamlamak için tekrar adayız. Bütün üyelerimizi seçimlere faal olarak katılıp odamıza destek olmaya çağırıyoruz” şeklinde konuşurken, ardından söz alan MUTSO Meclis Başkanı Hilmi Giresun’un meclis başkanlığına tekrar aday olmayacağını açıklaması dikkat çekti.

Meclis başkanlığına aday olmasa da Güç Birliği’nin içinde yer alacağının altını çizen Hilmi Giresun; “Görev süremiz boyunca birbirinden saygıdeğer insanlarla çalıştık. Her biri Muğla’ya hizmet için canını dişine takan bu arkadaşlarımızı kutluyorum. Ancak yeni dönemde meclis başkanlığına aday olmadığımı açıklamak istiyorum. Yine de yönetimde yer alan arkadaşlarımız bu işleri layıkıyla yürütecek arkadaşlarımızı görev başına getirecektir. Bu ekibe sonuna kadar güvendiğimin bilinmesini istiyorum. Seçimlerde en güzel cevabı üyelerimiz verecektir” dedi.

Hilmi Giresun’un konuşmaları salondakiler tarafından sık sık alkışlarla kesilirken, önümüzdeki dönemde meclis başkanlığına aday olmayacağını açıklamasıyla salon ayağa kalktı ve alkışlar arasında kürsüden inen Hilmi Giresun duygulu anlar yaşadı, etkinlik canlı müzik eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2013, 19:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER