Karaltı’da Kaza: 1 Ağır Yaralı

Yatağan-Milas Karayolu Karaltı mevkiinde dün meydana gelen trafik kazasında karşıdan karşıya geçmeye çalışan Tuğba Ceylan adlı vatandaş özel bir aracın çarpması sonucu ağır yaralandı.

Karaltı’da Kaza: 1 Ağır Yaralı
 Yatağan Milas Karayolu Karaltı mevkiinde dün meydana gelen trafik kazası yürekleri ağızlara getirdi. 
Edinilen bilgilere göre; Milas’tan bindiği 48 YC 152 plakalı otobüsten  Karaltı Köyü mevkiine geldiğinde inen ve yoldan karşıya geçmek için hareketlenen Tuğba Ceylan isimli vatandaş Milas yönünden gelen 38 SA 515 plakalı aracı fark etmeyerek bir anda yola çıktı. 
Tuğba Ceylan’ı son anda fark eden 38 SA 515 plakalı araç sürücüsü C.D. frene basarak yavaşlamaya çalıştıysa da önce Tuğba Ceylan’a çarptı ardından yoldan çıkarak tarlaya uçtu ve yaklaşık 50 metre sonra ancak durabildi. 
Kazanın ardından ağır yaralanan Tuğba Ceylan’ın ilk müdahalesi olay yerinde yapıldı ve ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. 
Yoldan çıkarak tarlaya uçan 38 SA 515 plakalı araçta sürücü C.D.’nin yanı sıra eşi ve annesiyle birlikte 2 yaşındaki bir bebeğinde bulunduğu ve kazayı yara almadan atlattıkları öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2013, 20:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER