Karayolları Bölge Müdürü, İnönü Bulvarı’nda incelemelerde bulundu

Karayolları 2. Bölge Müdürü Murat Gönenli, yapımına devam eden İnönü Bulvarı’nda incelemelerde bulunarak bölgedeki ekiplerden bilgi aldı. Gönenli, bulvarı üzerindeki esnaflar ve vatandaşlarla da görüşerek fikir alışverişinde bulundu.

Karayolları Bölge Müdürü, İnönü Bulvarı’nda incelemelerde bulundu

Karayolları 2. Bölge Müdürü Murat Gönenli, Yatağan’a gelerek yapımı devam eden İnönü Bulvarı’nda incelemelerde bulundu.

Belediye Başkan Vekili Ahmet Yunus Tuna, Karayolları 26. Şube Şefi Duru Öztop, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve belediye meclisi üyeleri tarafından karşılanan Gönenli, görüşmeler gerçekleştirerek, yüklenici firmadan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İnönü Bulvarı’nı gezen Gönenli, bulvar üzerinde evi ve işyeri olan vatandaşlarla bir araya gelerek fikir alışverişi gerçekleştirdi.

Gönenli, buradaki konuşmasında, ekiplerin elinden geleni yaptığını, kış şartlarıyla birlikte oluşacak mağduriyetlerin giderilmesi için bir an önce çalışmaların tamamlanacağını, ekipleri 24 saat esasına göre çalıştığını, vatandaşların mağduriyetlerin oluşmaması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Tedbir amaçlı karantinada bulunduğu için Gönen’e eşlik edemeyen Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz de, muhabirimize yaptığı açıklamada, “Karayolları Bölge Müdürü Murat Gönenli, ilçemize gelerek arkadaşlarımızla birlikte incelemelerde bulundu. İnönü Bulvarı üzerinde bulunan esnaflarımızın haklı talepleri vardı. Bu ziyaret sayesinde vatandaşlarımız taleplerini bölge müdürüne iletme şansı yakaladılar. Umarız yolun tamamlanmasıyla birlikte hiçbir vatandaşımız bir mağduriyet yaşamaz. Yarın Aydem ile de görüşeceğiz. Bu görüşmeyle İnönü Bulvarı’ndaki elektrik direklerini yerin altına alınmasını sağlayacağız. Bölge müdürümüz ayrıca Elmacık kavşağı yapılması için talebimiz doğrultusunda bölgeye giderek incelemelerde bulundu” diye konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı Tekin ise, Yatağan’a yakışır bir bulvar yapıldığını belirterek, yolun yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68