Karnesini Getiren Kitabını Alıyor

İş Bankası Yatağan Şubesi, 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesinin ardından hayata geçirdiği ‘Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası ile karne heyecanı yaşayan miniklere hikaye kitabı dağıtıyor.

Karnesini Getiren Kitabını Alıyor
 İş Bankası Yatağan Şubesi karne heyecanı yaşayan minik öğrencilere yönelik başlattığı ‘Karneni Göster, Kitabını Al’ kampanyası ile şubeyi karneleriyle birlikte ziyaret eden öğrencileri hikaye kitabıyla ödüllendirirken, kampanyadan faydalanan ilk okul TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu oldu. 
Okul Müdürü Ali Şerefli ile birlikte dün İş Bankası Yatağan Şubesi’ni ziyaret eden minik öğrencilere hikaye kitapları hediye edilirken, Şube yönetimi tarafından yapılan açıklamada; “2012-2013 Eğitim öğretim yılının sonuna geldik. Pek çok öğrencimiz karne heyecanı yaşadı. İş Bankası olarak bu heyecana bizlerde ortak olmak istedik ve bu amaçla ‘Karneni Göster, Kitabını Al’ isimli kampanyayı hayata geçirdik. Bu projeyle  çocukların karne sevincine ortak oluyoruz” ifadeleri kullanılırken, TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürü Ali Şerefli; “İş Bankası tarafından hayata geçirilen kampanyanın ardından minik öğrencilerimizle birlikte Yatağan Şubesi’ni ziyaret ettik. Öğrencilerimiz karnelerini göstererek hikaye kitaplarını aldılar. Bu gibi kurumların benzer faaliyetlerin içinde yer alması mutluluk verici” dedi ve geride kalan eğitim-öğretim yılı hakkında da konuşarak; “TEK Mehmet Akif Ersoy Okulu olarak verimli bir yıl geçirdiğimizi düşünüyoruz. Bunda Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yanı sıra, okul aile birliğimiz ve öğrenci velilerimizin özverili çalışmaları etkili oldu” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2013, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER