Kavaklıdere Belediyesi, 17 cadde ve sokağı 45 günde kilitli parke taşıyla buluşturdu

Kavaklıdere Belediyesi, yetki ve sorumluluğundaki içme suyu, kanalizasyon ve doğalgaz çalışmalarında bozulan 17 cadde ve sokağa, 45 günlük çalışma sonucunda kilitli parke taşı döşedi.

Kavaklıdere Belediyesi, 17 cadde ve sokağı 45 günde kilitli parke taşıyla buluşturdu

Kavaklıdere Belediyesi, MUSKİ Genel Müdürlüğü ile imzaladığı protokol çerçevesinde, yetki ve sorumluluğundaki içme suyu, kanalizasyon ve doğalgaz çalışmaları sırasında bozulan şehir içi yolların yeniden sağlıklı hale getirilmesi için 45 gün önce çalışma başlattı.

Belediye tarafından belirlenen 4 ayrı ekipten oluşan kilitli parke taşı döşeme ekipleri, aynı anda yürütülen çalışmalar sonucunda 45 günlük kısa bir süre içerisinde şehir içindeki 17 cadde ve sokağa kilitli parke taşı döşedi.

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, konuyla ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımıyla, mutluluğunu Kavaklıderelilerle paylaştı.

Demir, “Kavaklıdereli hemşerilerimize daha iyi hizmet etmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu kapsamda altyapı çalışmalarıyla bozulan yollarımızı onarmak yerine sıfırdan çalışma başlattık ve 45 gün gibi bir sürede bu çalışmaları tamamladık. Artık Kavaklıdere yeraltı ve yerüstü ile daha güzel” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68