Kavaklıdere Belediyesi, etkinliğin en dikkat çekenlerinden oldu

EGEM Platformu tarafından gerçekleştirilen 9. Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günleri’ne katılan Kavaklıdere Belediyesi’nin standı, etkinliğin en çok dikkat çeken stantlarından biri oldu.

Kavaklıdere Belediyesi, etkinliğin en dikkat çekenlerinden oldu
 Bölgesel ve yöresel lezzetlerin bir arada sunulduğu, ödüllü ürünlerinden bölgeyle özdeşleşmiş özel dokuma kumaşlara kadar Ege’ye özel pek çok ürünün satışa sunulduğu 9. Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günleri etkinliği, Muğla’nın ev sahipliğinde Ankara’da düzenlendi.

Ankara’da Ege Bölgesi İllerine Yönelik Faaliyette Bulunan Dernek Ve Vakıflar İşbirliği Platformu (EGEM Platformu) tarafından gerçekleştirilen 9. Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günleri tarafından Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen 9. Ege Günleri’nde ziyaretçiler, 4 gün boyunca Muğla’nın havasını soludu.

Muğla’nın tüm ilçelerinin de katıldığı etkinlikte, en çok ilgi gören stantlardan biri de Yatağan Belediyesi’nin açtığı stant oldu.

Kavaklıdere’nin tanıtımı için önemli bir etkinlik olan tanıtım günlerinde, Kavaklıdere Belediyesi’nin açtığı stantta, ilçeyle özdeşleşen bakır ve mermer, ziyaretçilere tanıtıldı.

Kavaklıdere Belediyesi’nin standında bakır ve mermerin yanı sıra, ceviz, kestane, çam fıstığı ve nar da sergilenerek, ziyaretçilere ikram edildi.

Fuar ile ilgili açıklamalarda bulunan Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, “Bizleri yalnız bırakmayan Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu, Muğla Valimiz Amir Çiçek, AK Parti MKYK Üyemiz Yelda Erol Gökçen Şah, AK Parti Muğla İl Başkanımız Kadem Mete, Muğla milletvekillerimiz Nihat Öztürk, Mehmet Erdoğan, İçişleri Eski Bakanımız İsmet Sezgin, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve Muğla’daki kurum müdürlerimize destekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2016, 14:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95